Paslaugos

Paslaugos

 • Paslaugos

  Pirmas vizitas

  Pirmojo vizito metu gydytojas odontologas susipažįsta su paciento esamomis problemomis, surenka ligos istoriją, konsultuoja pacientui rūpimais klausimais. Jei esama paciento problema nėra kompleksinė ar komplikuota ( išskyrus pirmąją pagalbą) , tokiu atveju pradedamas gydymas trumpai jį aptarus ir supažindinus pacientą.

  Read More
 • Paslaugos

  Dentalinė rentgeno nuotrauka

  Tai yra paprastas ir informatyvus vieno ar kelių šalia esančių dantų ir juos supančių audinių diagnostinis metodas. Atliekama tuomet, kai reikia įvertinti danties būklę, patikslinti diagnozę, kontroliuoti procedūros eigą, prognozuoti tolimesnį gydymą.

  Read More
 • Paslaugos

  Panoraminė rentgeno nuotrauka

  Panoraminė rentgeno nuotrauka (ortopantomograma) yra labiau informatyvi diagnostinė priemonė už dentalinę rentgeno nuotrauką. Joje matomas viršutinio ir apatinio žandikaulių ir juos supančių anatominių struktūrų vaizdas. Dažniausiai ši nuotrauka daroma norint įvertinti visų dantų, periodonto ( minkštųjų dantį supančių audinių), žandikaulių bei smilkininių žandikaulio sąnarių būklę.

  Read More
 • Paslaugos

  Gydymo plano sudarymas

  Gydymo planas yra labai reikalinga priemonė gydymo tikslui pasiekti. Geras gydytojo ir paciento tarpusavio kontaktas – viena svarbiausių sėkmingo gydymo sudedamųjų dalių.

  Read More
 • Paslaugos

  Konsultacija

  Konsultacijos metu gydytojas su pacientu aptaria galimus gydymo metodus bei veiksmus geriausiai gydymo išeigai pasiekti. Taip pat gydytojas atsako pacientui rūpimus klausimus, esant reikalui – nukreipia pas reikiamą specialistą.

  Read More
 • Paslaugos

  Dantų balinimas

  Dantų balinimas gali būti atliekamas namuose arba odontologo kabinete. Namuose dantis galima balinti balinimo juostelėmis, kapomis. Kabinete yra atliekamas ofisinis balinimas, balinimas, inicijuotas lazeriu arba lempa. Visi balinimo būdai yra efektyvūs, tačiau skiriasi norimo pasiekti rezultato laikas.

  Read More
 • Paslaugos

  Silantų užliejimas

  Silantai – skysta plombinė medžiaga, kuria užpildomos nuolatinių krūminių dantų, kai kuriais atvejais ir prieškrūminių dantų, vagelės.

  Read More
 • Paslaugos

  Danties šalinimas

  Kai nėra galimybės išgydyti dantį, arba kai gydymas yra neveiksmingas, tuomet dantis turi būti šalinamas norint išvengi tolimesnių komplikacijų. Danties šalinimas – gana didelis psichologinis ir moralinis išgyvenimas pacientui. Tačiau šiuolaikinės technologijos odontologijoje yra pažengusios atkurti prarastą danties funkciją – jo paskirtį ir estetinį aspektą.

  Read More
 • Paslaugos

  Protinių dantų šalinimas

  Treti krūminiai dantys ( protiniai) skiriasi nuo kitų krūminių dantų savo forma, šaknų skaičiumi. Kievienam pacientui šie skirtumai varijuoja individualiai. Kai kuriais atvejais protinių dantų šaknys būna užsilenkusios ties viršūne, nukrypusios nuo danties vainiko ašies. Taip pat šie dantys gali būti nepilnai išdygę (retinuoti), arba visai neišdygę, tačiau remtis į antruosiuos krūminius dantis ir juos traumuoti taip sukeliant pacientui nemalonius pojūčius. Tokiu atveju rovimas gali būti komplikuotas ir pareikalauti daugiau laiko, kruopštumo ir pastangų.

  Read More
 • Paslaugos

  Pieninių dantų rovimas

  Pieninių dantų rovimas indikuotinas tik keliais atvejais: kuomet sugedęs pieninis dantis yra negydomas ( vertikalūs šaknies lūžiai traumų metu, lėtinis hiperplastinis pulpitas, smarkiai pažeistas ir suardytas danties vainikas) ir gali sukelti komplikacijas pakenkiant nuolatinei danties užuomazgai ir kuomet pieninis dantis trukdo fiziologiniams dantų kaitos procesams ( trugdo išdygti nuolatiniam dančiui). Pastaruoju atveju yra atsižvelgiama į paciento amžių, t.y. ar tuo metu jau turi išdygti nuolatinis dantis. Kitais atvejais, pavyzdžiui, jei nėra nuolatinės danties užuomazgos – pieninis dantis yra laikomas kuo ilgiau. Ši procedūra nėra skausminga ,dažniausiai prireikia tik aplikacinės nejautros ( užtepant anestetiko ant gleivinės ). Sudėtingesniais atvejais šalinant pieninius dantis ( išplitęs uždegimas, vaikas yra linkęs nebendradarbiauti , irzlūs vaikai, turintys protinių negalių vaikai ir kt. ) pasitelkiama vietinė ir generalizuota anestezija.

  Read More
 • Paslaugos

  Danties šalinimas įstatant implantą

  Tai procedūra, kurios metu iškart pašalinus dantį, ar danties šaknį, jo vietoje yra įsukamas implantas. Procedūra atliekama vieno apsilankymo metu. Procedūros atlikimas priklauso nuo daugelio aspektų, tokių kaip: nepažeistas arba minimaliai pažeistas alveolinio kaulo vientisumas ( minimaliai pažeistas alveolinio kaulo vientisumas yra atstatomas dirbtiniu kaulu), pacientas neserga sisteminėmis ligomis, nėra kitų komplikacijų. Ši procedūra yra atliekama individualiai kiekvienam pacientui surinkus jo anamnezę, kruopščiai jį ištyrus ir parinkus tinkamą tolimesnį gydymą.

  Read More
 • Paslaugos

  Implantacija

  Tai procedūra, kurios metu yra įsukama dirbtinė šaknis ( implantas) į žandikaulį vietoj trūkstamo danties, arba iškart pašalinus negydomą dantį į jo vietą. Pirmojo vizito metu gydytojas atlieka chirurginę operaciją – atkeliamas dantenų lopas, suformuojama implanto ložė, įsukamas implantas, dantenos užsiuvamos aklinai, arba įsukama gijimo galva ( priklauso individualiai), estetinėje zonoje padaromas laikinas vainikėlis . Kai kuriais atvejais gali prireikti kaulo priauginimo procedūros bei sinuso pakėlimo, tai išsiaiškinama konsultacijos ir tyrimų metu iš panoraminės ar 3D rentgeno nuotraukų. Antro vizito metu ( po 10-14 dienų gijimo) yra pašalinami siūlai ir toliau seka implanto prigyjimas ( apie 6 mėn.). Trečio ir tolimesnių vizitų metu atliekami protezavimo ant implantų darbai.

  Read More
 • Paslaugos

  Sinuso pakėlimas

  Sinuso pakėlimas – tai chirurginė procedūra, dažniausiai atliekama ruošiant įstatyti dantų implantus viršutiniame žandikaulyje šoninių dantų srityse. Sinuso pakėlimo procedūra yra atliekama pacientams, kurių alveolinis kaulas yra suardytas periodonto ligų ir tokiu atveju nėra pakankamas, kad būtų galima įsukti implantą.

  Read More
 • Paslaugos

  Estetinis plombavimas

  Estetinis plombavimas – tai minimaliai invazyvi procedūra ( maksimaliai išsaugomi danties audiniai) , kuri yra taikoma atkurti nuskilusius, nudilusius, ėduonies pažeistus dantis, taip pat padailintį jų formą, pakeistį danties spalvą neatitinkančias plombas į natūralias dančiui.

  Read More
 • Paslaugos

  Dantų protezavimas

  Danties audinių atkūrimas dirbtiniais danties pakaitalais esant pažeistiems ir estetinę išvaizda praradusiems dantims, taip pat užpildant visiškai prarasto danties vietą.

  Read More

Konsultacija telefonu

Tikrai patarsime. Gaukite pirminę konsultaciją telefonu neapsilankę klinikoje. Administratorė buvusi bendrosios praktikos gydytoja, todėl patars Jums kaip elgtis situacijoje kurioje dabar esate. Skauda dantį? Norite patarimo? Ieškote patarimo dėl dantų implantacijos?

Skambinti